In deze video ga ik samen met Bart naar Run2Day Arnhem voor een loopanalyse en zijn eerste paar hardloopschoenen. Bart werd enthousiast van de eerste vlog en vroeg me hem te begeleiden om te gaan beginnen met hardlopen. Daar werd ik enthousiast van en zo zijn we aan de slag gaan!
Met dank aan Run2Day Arnhem (en Nijmegen!) voor de hulp en 100% persoonlijke aandacht – waar Bart en ik netjes een afspraak gemaakt hadden juist nu, wegens de COVID-19 maatregelen. https://aan.run2day.nl/aan/arnhem/
Wil jij ook beginnen met hardlopen maar twijfel je, heb je een zetje in de rug nodig om die eerste stap te maken? Of ken je iemand die daar over nadenkt? Of die net begonnen is maar het lastig vindt om vol te houden? Laat een berichtje achter via en ik denk met je mee!
Uiteraard kunnen we ook een belletje doen of FaceTime, of Google Hangouts – als je dat leuker vindt!